BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Būdai - kaip apsaugoti turtą

Turto draudimas yra viena iš daugelio paslaugų, kuria galima pasinaudoti šiandien, na, o norintys tai padaryti, gali rinktis skirtingus būdus – skambutį telefonu, pasinaudoti internetu arba nuvykti į klientų aptarnavimo biurą. Vis dėlto, dėmesys turėtų būti atkreiptas į tai, jog visi šie trys būdai yra labai skirtingi, nors ir suteikia tą pačią galimybę. Taigi, belieka tik pridurti, kad labai svarbu žinoti, kokie yra šių būdų privalumai ir trūkumai – jei žinosite šią svarbią informaciją, pasirinksite sau tinkamiausią būdą. Taigi, apie viską nuo pradžių.

Skambutis telefonu

Jei norite užsakyti turto draudimo paslaugą, verta žinoti, kad tai galite padaryti internetu. Jei kalbėtume apie tokio pasirinkimo privalumus, dėmesį vertėtų atkreipti į tai, jog toks būdas padėtų taupyti savo brangų laiką – kad užsakytumėte paslaugą prireiks vos kelių ar keliolikos minučių. Vis dėlto, šis užsakymo būdas yra neatsiejamas ir nuo tam tikrų trūkumų: pasirodo, būtent šiuo būdu dažniausiai yra neišvengiama klaidų ar nesusipratimų, kurių ištaisymas kainuoja nemažai laiko, o kartais pareikalauja ir lėšų. Maža to, jei norėsite užsakyti paslaugą būtent šiuo būdu, turėsite taikytis prie klientų aptarnavimo biuro darbo laiko.

Taip pat skaitykite:

Paslaugos užsakymas internetu

Dar viena galimybė, kurią gali rinktis tie, kurie nori užsakyti šią paslaugą, yra jos užsakymas internetu. Tai yra daugiausiai vertingų privalumų turintis turto draudimo paslaugos užsakymo būdas. Visų pirma, reikia pastebėti, kad egzistuoja pigus turto draudimas internetu. Tai reiškia, jog žmogus turi galimybę taupyti savo pinigus. Vis dėlto, taupomi ne tik pinigai, bet ir laikas – paslaugos užsakymas internetu dažnu atveju trunka tik kelias minutes. Tačiau ir tai dar ne viskas – ypač patrauklus yra ir komforto klausimas – reikia pastebėti, kad internetu  užsakymą pateikti galite bet kuriuo sau patogiu metu (išvengdami būtinybės derinti susitikimo laiką). Jei manote, kad žinių trūkumas, kad užsisakyti paslaugą internetu, taps  šio pasirinkimo trūkumu,  klystate – rasite išsamius paaiškinimus,  kaip pateikti užsakymą. Na,  o jei norėtumėte pranešti apie šio pasirinkimo trūkumus, tai beliks tik pranešti puikią žinią – jų tiesiog nėra.

Paslaugos užsakymas klientų aptarnavimo biure

Dar vienas būdas – paslaugos užsakymas klientų biure. Bene svarbiausias jo privalumas yra tas, kad  jį pasirinkę turėsite galimybę užduoti klausimus gyvai, be to, pravers ir tuomet, jei negalite pasinaudoti telefonu arba internetu. Vis dėlto, trūkumų taip pat yra: teks planuoti vizito laiką ir skirti šiam procesui valandą ar netgi daugiau.

Patiko (1)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą